Z jakiego materiału stojak na wafle do lodów?

W każdej profesjonalnej lodziarni powinien znajdować się solidny stojak na wafle do lodów, bez którego bardzo trudno jest wyobrazić sobie codzienną pracę. Podczas sezonu letniego lodziarnie są oblegane nie tylko przez małe dzieci, ale również przez osoby dorosłe, które chcą zasmakować niesamowitych smakołyków. Przy bardzo dużej kolejce i wielu zamówieniach trudno zapanować nad chaosem.

Po co są stojaki?

Oryginalny stojak na wafle do lodów to najlepszy wybór dla wszystkich tych osób, które chcą zapanować nad perfekcyjną organizacją przestrzeni. Pamiętać należy o tym, że bardzo wiele firmowych pudełek nie ma stosownych zabezpieczeń na wafle, dlatego też mogą one się pokruszyć. Dzięki stojakowi na wafle można pozbyć się tego i wielu innych problemów.

Z jakiego materiału powinien być wykonany stojak?

Wybierając nowy stojak warto zwrócić szczególną uwagę na jego jakość wykonania, a dokładniej mówiąc na sam materiał z którego jest wykonany. Najtańszym rozwiązaniem są oczywiście plastikowe stojaki, które niestety narażone są na bardzo szybkie zniszczenie. Najlepszym wyborem są stojaki ze stali nierdzewnej, które są wytrzymałe, można je myć w zmywarce i lepiej się prezentują niż plastikowe modele. Niektórzy producenci oferują także stojaki, w których to wafle układa się czubkiem do góry, dzięki czemu łatwiej jest wyjmować wafle z podajnika. Niestety stojaki tego typu kosztują znacznie więcej od klasycznych modeli.