Wyciskarka do soków Kuvings – dla domu i gastronomii

Picie świeżo wyciśniętych soków jest obecnie bardzo modne i uważane za zdrowe. Choć soki zawierają dużo cukrów i nie można przesadzić z ich spożywaniem, to warto korzystać z takich urządzeń, które do maksimum wykorzystują cenne składniki występujące w warzywach i owocach.

Na polskim rynku pojawiły się całkiem niedawno wyciskarki koreańskiej firmy Kuvings, które są wyposażone w oryginalny mechanizm wyciskania soku.

Wyciskarka, która wyciska, ile się da

Zaletą wyciskarek tej firmy jest to, że wyciskają one największą możliwą ilość soku, jaką się da. Mechanizm w kształcie ślimaków rozdrabnia na coraz mniejsze części wrzucone warzywa i owoce, pozostawiając jedynie pozbawioną soku pulpę. Dzięki temu w soku są wszystkie cenne składniki zawarte w warzywach i owocach.

Wyciskarka do soków Kuvings do różnych produktów roślinnych

Wyciskarka Kuvings – można jej użyć nie tylko do wyciskania soków z miękkich owoców i warzyw. Doskonale nada się ona także do wyciskania go z twardych warzyw korzennych jak marchew, buraki czy seler. Można także do owoców i warzyw dokładać rozmaite nacie, liście oraz trawy – z nich wyciskarka do soków Kuvings również wyciśnie wartościowy sok. Wyciskarki Kuvings nadają się zarówno do użytku domowego, jak i małej gastronomii, w tym punktów obwoźnych.