lavazza crema e aroma

Jaka jest Lavazza Crema e Aroma?

Nadchodzi prawdziwa rewolucja dla wszystkich wielbicieli i smakoszy kawy. Stworzona dla tych, którzy uwielbiają delektować się jej przyjemnym smakiem i aromatem kawa Lavazza Crema e Aroma to prawdziwa eksplozja niebywałego smaku i przyjemności! Jej wyrafinowane nuty smakowe sprawiają, że gdy skosztuje się jej choć raz nie chce się wymieniać jej już nigdy na żadną inną!

Wyrafinowana włoska kawa zamknięta w niepozornym opakowaniu!

lavazza crema e aromaLavazza to jedna z najpopularniejszych włoskich kaw. Jest to mieszanka dwóch najlepszych gatunków kawy Arabiki (50%) z upraw Środkowej Ameryki i afrykańskiej Robusty (50%), mającej charakterystyczny, bardzo długo wyczuwalny smak.

Kawę tą cechuje wyśmienity smak klasycznego włoskiego espresso oraz delikatna puszysta pianka. Jest to niebywale wykwintna kawa, która sprawdzi się zarówno w Twoim domu, biurze i na spotkaniach z przyjaciółmi. Doceni, ją każdy nawet najbardziej wyrafinowany smakosz.

Warto podarować sobie najwyższej jakości kawę w niewielkiej filiżance i cieszyć się jej niebywałym smakiem oraz energią, której dodaje. Nie bez powodu stanowi ona praktycznie najchętniej kupowaną kawę w Polsce. Nada się idealnie, zarówno do śniadania, deseru, czy do papierosa. Świetnie wkomponuje się w każde spotkanie – rodzinne, czy z przyjaciółmi. Jeśli już raz ktoś jej skosztuje nie będzie chciał jej zamienić na żadną inną kawę. Lavazza Crema e Aroma to najlepsza włoska kawa, dostępna na polskim rynku. Nie warto zwlekać dłużej, aby przekonać się o tym już dziś!